Nieuwsbrief Groot-Halle Toerist #2 2023
Nieuwsbrief Groot-Halle Toerist #2 2023

Nieuwsbrief Groot-Halle Toerist #2 2023


Beste toeristen van Groot-Halle,

Hier zijn we dan met onze tweede nieuwsbrief van het nieuwe seizoen 2023.
Deze en vorige nieuwsbrieven kan je trouwens ook altijd nalezen op onze website.
Dit zijn alvast de onderwerpen:

Start seizoen 2023
Woensdagritten
Facebook
Wist-je-datjes
Safe the dates

We staan aan de start van de openingsrit van het klassieke voorjaar nu zondag. 
Enkel onze weermannen en vrouwen zouden wel eens stokken in onze wielen kunnen steken maar laat ons hopen dat we toch van start kunnen gaan, eventueel voorzien van een extra “onderleifken” en winterbanden. 
De start van het nieuwe seizoen wordt zondag 5 maart gegeven om 09 uur op het alom gekende Possozplein. 
De respectievelijke baankapiteins nemen hun discipelen mee op sleeptouw. 
De GPX van de ritten is te vinden op de site via deze link.
Voor de mensen met een Garmin, of een vergelijkbaar toestel, – laad deze rit zeker op, hoe meer mensen de rit “kennen” hoe veiliger de rit kan verlopen.  We houden ons uiteraard aan de wegcode, zodat Groot-Halle Toerist de naam behoudt van een mooie club wielertoeristen en geen wielerterroristen.
Onze voorzitter zal zijn peloton kort toespreken voor de start – voor de nieuwe leden die nog niet goed weten met welke groep ze zouden moeten meerijden, stel zeker de vraag aan iemand van het bestuur, er is niets zo vervelend dan 90 km tussen een kader hangen en de rest van de zondag versuft in de zetel te moeten liggen omdat men met een verkeerde groep heeft uitgekozen.
Hopelijk tot zondag ?
 
Woensdagritten
Tijdens de ledenvergadering lieten we ook weten dat we weer van start zouden gaan met een gezamenlijke rit op woensdag.  Het blijft onze bedoeling dat de A en de B ploeg deze rit samen afleggen aan een correct tempo.  De start van deze rit zal plaatsvinden op het dambord (stationsplein – kruispunt Vogelpers – Sint-Rochusstraat) – het is de bedoeling om dan te vertrekken in de richting van Lembeek om daar de GHT leden van Lembeek op te pikken.   Vervolgens moet er nog een GPX worden uitgewerkt – als er straffe mannen of vrouwen zijn die nu al een leuke rit op hun GARMIN staan hebben, stuur hem ons zeker door.

De eerste woensdagrit zal van start gaan op 29 maart (zomeruur vanaf 26 maart) om 18:00 uur in Halle.
 
Facebook
Onze officiële manier van communiceren gebeurt via deze nieuwsbrieven – om niet te veel van deze brieven te maken sturen we soms iets minder belangrijk nieuws of reminders door via facebook.  We gaan zeker niemand verplichten om een facebook profiel aan te maken maar mogen we misschien wel vrijblijvend vragen aan de mensen die wel een profiel bezitten,  zich aan te melden aan de groep LEDEN GHT 2023.  Ietwat luchtigere artikels, leuke foto’s, … kunnen hier dan ook eens worden gepost.
 
Wist-je-datjes
Leuk om weten is ook dat er momenteel 97 leden aangesloten zijn bij Groot-Halle Toerist (en verzekerd bij Cycling Vlaanderen). Wie wordt het 100e officiële lid ?
 
Evillas en Volvo Sterckx-De Smet zullen onze club sponsoren voor de drie komende seizoenen 2024-2025 en 2026 – achter de schermen zijn we druk bezig met het aanschrijven van firma’s om ons te voorzien van een exclusief wielerensemble dat mag gezien worden.  Een werkgroep kledij buigt zich over hoe alles er zal uitzien.
 
Bij Berni Herenkapper is de volgende stock nog aanwezig op gebied van kledij:Vrouwen hebben nog keuze uit een broek maat M en truitjes in maten S – M – L en XLVoor de mannen zijn er nog drie korte broeken maat S in stock, twee gewone truitjes (respectievelijk maat S en L)  en een zomertrui maat SEén windstopper is nog voorhanden in de maat S 
Save the dates !

Op 9 maart geeft H3O een uiteenzetting over een start to triatlon. Onze leden zijn er ook welkom en zullen kunnen genieten van een voordeeltarief. Meer details op de info-sessie van H3O of in een volgende nieuwsbrief. Indien er interesse is – hieronder de flyer: en dit is de link naar de website van H3O. Zondag 2 April is het RVV en zullen de baankapiteins hun peloton sturen langsheen enkele mythische passages van de RVV – de classico met andere woorden
 
Maandag 1 mei (feestdag) zal er voor alle groepen een langere rit worden georganiseerd – verdere informatie volgt later nog.

Zondag 25 juni – clubfeest = soort gezellig samenzijn in combinatie met eerst een rit in de voormiddag. Concept moet nog worden uitgedokterd maar de datum staat alleszins al mooi in jullie agenda.
 
Vragen, opmerkingen, één adres : info@groothalletoerist.be

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, aanvaardt u ons gebruik van cookies. Ce site web utilise des cookies. En continuant à utiliser ce site, vous acceptez notre utilisation des cookie