Nieuwsbrief Groot-Halle Toerist #1 2023
Nieuwsbrief Groot-Halle Toerist #1 2023

Nieuwsbrief Groot-Halle Toerist #1 2023

Beste toeristen van Groot-Halle,

Jullie realiseren het zich misschien niet maar eigenlijk zijn jullie de eerste nieuwsbrief van 2023 aan het lezen. Het is dan ook die tijd van het jaar dat we iedereen de beste wensen toebedelen, een goede gezondheid, veel kilometers op de fiets en vooral recht blijven lijkt ons een belangrijk detail.
De ontwerper van deze brief spreekt uit ondervinding. Het weer zou stilaan wat moeten beteren, de dagen worden al stilaan langer dus we kunnen beginnen uitkijken om er full-force tegenaan te gaan de komende maanden. Het bestuur wenst jullie dan ook allemaal een schitterend fietsjaar toe samen met iedereen van GHT … en samen zijn we intussen toch al met meer dan 90 leden die zich reeds hebben ingeschreven voor volgend seizoen, en er kunnen er nog altijd bijkomen natuurlijk.

Een nieuwsbrief uitschrijven om jullie juist een prettig nieuwjaar toe te wensen gaan we nu ook weer niet doen. We hebben jullie het één en het ander te melden onder de noemer GOED NIEUWS

 😀

Dit zijn de onderwerpen van deze nieuwsbrief:

  • Nieuwe sponsor
  • Werkgroep kledij
  • Afhalen kledij laatste bestelling
  • Evenementen


Iedereen weet intussen dat dit het laatste jaar is dat we uitpakken met onze huidige kledij. Gezien het lekkere bier van Feluy stopt met de sponsoring moesten we dan ook op zoek naar een nieuwe
hoofdsponsor en … tromgeroffel, we zijn erin geslaagd om terug een dikke vis aan de haak te slaan in de naam van EVILLASEVILLAS was in het verleden al eens sponsor van onze club en is ook nu
weer bereid om op onze truitjes te pronken met hun reclame voor drie seizoenen vanaf 2024. En ook Volvo SterkcxDe Smet blijft trouw present, de toekomst van uw favoriete club ziet er weer heel mooi uit ! 

We willen van onze uitrusting terug iets speciaal maken, iets dat mag gezien worden en waar andere clubs toch wat jaloers op zijn. We zijn dan ook op zoek naar creatievelingen om samen met enkele mensen van ons bestuur deel uit te maken van onze nieuwe kledij-commissie. Het opzet is eenvoudig, met enkelen de koppen bij mekaar steken en ervoor zorgen dat we een knappe uitrusting hebben om vanaf 2024 mee uit te pakken. We vragen dan ook aan geïnteresseerden die willen deel uitmaken zich te melden via ons email adres: info@groothalletoerist.be – als er geen kandidaten zijn wordt het een witte broek met een appelblauwzeegroen truitje. 
Let op, hier moet dringend werk van gemaakt worden wil iedereen begin volgend seizoen aan de start staan met de nieuwe uitrusting.
Dus aarzel niet te lang met dat mailtje te sturen. Waarvoor alvast dank.

We blijven nog even verder gaan onder de noemer “kledij” en kunnen meedelen dat onze levering
van VERMARC is aangekomen bij onze verdeler Herenkapper BERNY te Lembeek (den beste coiffeur van Groot-Halle – Lembeek – de Malle en de Congo). Mogen we dan ook iedereen vragen om jullie bestelling, liefst na een seintje, te gaan afhalen bij Berny en dit “zo snel mogelijk”.
Update: Je kan Berny bereiken via het telefoonnummer 023603383.
De kledij ligt in zijn zaak en dat is: Bergensesteenweg 643, 1502 Halle.

Ook onze extra stock voor de nieuwe leden is dus beschikbaar. Laten we toch nog even meedelen
dat deze reserve werd aangelegd voor de nieuwe leden die niet de kans kregen om een bestelling te
plaatsen. Geef deze mensen dan ook eerst de kans om een broekje en truitje aan te kopen aub.

Wat kunnen we hier nog vermelden, wel dat we konden genieten van een zeer toffe X-mas RIDE,
dikke merci aan onze parcoursbouwers en ook het filmpje van regisseur Ronny Black Magic en Lore was top! Het filmpje kan nog steeds hier bekeken worden.

De last minute oproep voor Trois Ballons zorgde uit het niets voor 15 inschrijvingen – begin juni gaan
we dus deze ballonnen overwinnen en eindigen we hopelijk boven op de plank van de mooie meisjes. Hier al een woordje van dank aan onze “Lange” vriend Filip die zorgde voor de reservaties van de kamers.

Wat dan wel geen succes is geworden was de vraag om een weekje naar de zon te gaan met
Kortweg. In het corona-jaar stonden we met een 20 tal GHT’ers klaar om naar Spanje te vertrekken.
De laatste jaren komt hier echter geen reactie meer op. Laat ons gerust weten wat jullie tegenhoudt, als jullie een alternatief weten, meld het gerust, we bekijken dan wat er kan.

Met sportieve groet,
Het bestuur
Groot-Halle Toerist

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, aanvaardt u ons gebruik van cookies. Ce site web utilise des cookies. En continuant à utiliser ce site, vous acceptez notre utilisation des cookie